تهران، اتوبان مدرس، بلوار نلسون ماندلا، خیابان کاج‌آبادی، پلاک 20
22045074 - 021​

پیام تسلیت مدیریت و پرسنل شرکت فولاد اقلید در پی حادثه تروریستی حرم شاه‌چراغ و شهادت مهندس معصومی

پیام تسلیت مدیریت و پرسنل شرکت فولاد اقلید در پی حادثه تروریستی حرم شاه‌چراغ و شهادت مهندس معصومی

ده‌ها مرد، زن و کودک بی‌گناه، بی‌پناه و بی‌دفاع، غروب روز چهارشنبه 4 آبان در جنایتی قساوت آمیز در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) شهید و مجروح شدند. داغ این جنایت، داغ این مردم مظلوم و هتک حرمت حرم اهل‌بیت علیهم‌السلام یک ایران را در ماتم و اندوه سنگینی فروبرد.

 

این آتش‌افروزی دشمنان ملت ایران که به هیچ‌یک از موازین انسانی پایبندی ندارند، دامن صنعت ایران را نیز سوزاند؛ مهندس سید فریدالدین معصومی مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی غدیر نیز در این حادثه تروریستی به فیض شهادت نائل شد. این مدیر توانمند که برای پیگیری روند پیشبرد پروژه‌های برق و انرژی غدیر در استان فارس، به شیراز سفرکرده بود، در جوار ضریح نورانی حضرت احمد بن موسی شاه‌چراغ (ع) مشغول راز و نیاز با خدای خود بود که مورد اثابت گلوله تکفیری مهاجم قرار گرفت.

 

مدیریت و پرسنل شرکت فولاد اقلید با ابراز تأسف عمیق از این حادثه تلخ و جانکاه به خانواده‌های معظم شهدای مظلوم این حادثه تروریستی، به‌ویژه خانواده عزیز و بزرگوار معصومی و عموم همکاران ایشان، تبریک و تسلیت می‌گویند و از خداوند متعال برای مجروحان و آسیب دیدگان شفای عاجل و کامل مسألت می‌نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.