تهران، اتوبان مدرس، بلوار نلسون ماندلا، خیابان کاج‌آبادی، پلاک 20
22045074 - 021​

حضور مدیرعامل شرکت فولاد اقلید در ششمین همایش بین‌المللی سنگ‌آهن

حضور مدیرعامل شرکت فولاد اقلید در ششمین همایش بین‌المللی سنگ‌آهن

مهندس رضا شریفی مدیرعامل شرکت فولاد اقلید با حضور در کنار تیم مدیریتی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات از آخرین دستاوردهایی که در ششمین همایش بین‌المللی سنگ‌آهن کشور ارائه شد، مطلع گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اقلید، ششمین همایش بین‌المللی سنگ‌آهن ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران (اجلاس سران) امروز هشتم بهمن برگزار شد.

 

 

این نشست بزرگ‌ترین تجمع معدن کاران و صنایع معدنی به شمار می‌رفت که از این بابت فرصت خوبی برای هم‌اندیشی بین همه حلقه‌های زنجیره فولاد و فعالیت‌های مربوط به حوزه کسب‌وکار سنگ‌آهن بود.

 

 

بررسی زیرساخت‌ها، عارضه‌یابی نظام حکمران، قوانین و بخشنامه‌ها، محیط‌زیست، معدن سبز و محور توسعه فنّاوری و تولید رقابت‌پذیر و افزایش بهره‌وری، محورهای اصلی در این همایش بود.

 

 

مهندس رضا شریفی مدیرعامل شرکت فولاد اقلید پارس در کنار دکتر اردشیر سعدمحمدی و مهندس امین صفری از مدیران شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات که سهامدار 51 درصدی فولاد اقلید به شمار می‌رود، ضمن ارتباط با دیگر مدیران این صنعت، فرصت هم‌اندیشی با همه حلقه‌های زنجیره فولاد را مغتنم شمرده و در جریان فعالیت‌های مرتبط قرار گرفتند.

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.