تهران، اتوبان مدرس، بلوار نلسون ماندلا، خیابان کاج‌آبادی، پلاک 20
22045074 - 021​

رضا شریفی: تسریع در پیشبرد اهداف پروژه فولاد اقلید در راستای رشد تولید و منویات رهبری است

رضا شریفی: تسریع در پیشبرد اهداف پروژه فولاد اقلید در راستای رشد تولید و منویات رهبری است

مهندس رضا شریفی مدیرعامل شرکت فولاد اقلید در بازدید سرزده از پروژه آهن اسفنجی که امروز سه‌شنبه هشتم فروردین‌ماه اتفاق افتاد با تأکید بر پیشبرد اهداف پروژه حتی در تعطیلات و ایام نوروز گفت: کاهش زمان ساخت این کارخانه و کوتاه کردن زمان رسیدن به تولید آهن اسفنجی و تکمیل زنجیره فولاد در راستای رشد تولید و منویات رهبری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت، مهندس رضا شریفی در بازدید سرزده امروز سه‌شنبه هشتم فروردین‌ماه 1402 خود از پروژه آهن اسفنجی که تیمی از مهندسان و گروه فنی شرکت وی را همراهی می‌کردند، از تمام جبهه‌های نهایی شده و در دست اقدام ازجمله برق‌رسانی موقت، روشنایی سایت، سازه‌های عظیم ریفرمر و کوره بازدید کرد.

 

وی با تأکید بر اینکه سال 1402 سال سرنوشت سازی برای پروژه آهن اسفنجی اقلید محسوب می‌شود، تصریح کرد: هیچ اهمال و تسامحی در این پروژه جای ندارد و درنهایت دقت باید تلاش مدیران، مهندسان و کارگرانی که در این پروژه شاغل هستند در راستای تسریع در پیشبرد اهداف پروژه باشد.

 

 

مدیرعامل فولاد اقلید بیان داشت: کاهش زمان ساخت این کارخانه به معنای کوتاه کردن زمان رسیدن به بهره‌برداری و تولید آهن اسفنجی است و این بدان معنا است که زودتر آهن اسفنجی موردنیاز زنجیره فولاد از طریق این کارخانه تأمین خواهد شد و درنهایت تولید فولاد رشد می‌کند.

 

رضا شریفی با اشاره به نام‌گذاری سال 1402 «مهار تورم و رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری، پروژه آهن اسفنجی اقلید جزو پروژه‌های پیشران دولت سیزدهم است و با بهره‌برداری از این پروژه ثروت آفرینی و رشد اقتصادی برای منطقه و کشور خواهیم داشت که در راستای رفاه مردم کشورمان خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.