تهران، اتوبان مدرس، بلوار نلسون ماندلا، خیابان کاج‌آبادی، پلاک 20
22045074 - 021​

دکتر سعدمحمدی از پروژه احیا مستقیم فولاد اقلید بازدید کرد

دکتر سعدمحمدی از پروژه احیا مستقیم فولاد اقلید بازدید کرد

دکتر سعدمحمدی به همراه معاونین خود در شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، امروز سه‌شنبه از پروژه احیا مستقیم فولاد اقلید که یکی از 48 پروژه پیشران کشور به شمار می‌رود، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فولاد اقلید، دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به همراه معاونین و مدیران خود در این شرکت ازجمله دکتر قائمی راد، دکتر مهرانی، دکتر صفری و دکتر شهبازی، از پروژه احیا مستقیم فولاد اقلید بازدید کرد و در جریان آخرین پیشرفت‌های این پروژه پیشران کشور قرار گرفت.

 

 

پروژه احیا مستقیم فولاد اقلید ازجمله طرح‌های بزرگ صنعتی دولت سیزدهم است که شرکت ومعادن، سهامدار 51 درصدی آن است. این پروژه که از مردادماه سال گذشته کلید خورده است، در راستای تحقق اهداف گروه پیشرانان پیشرفت ازجمله توزیع ثروت و تحقق عدالت اجتماعی در شهرستان اقلید راه‌اندازی می‌شود.

دکتر سعدمحمدی در جلسه‌ای که با حضور روسای ادارات شهرستان اقلید برگزار شد، ضمن تشکر از حمایت‌های ایشان، بر تسهیل امور پروژه احیا مستقیم فولاد اقلید تأکید کرد.

 

 

مهندس شریفی مدیرعامل شرکت فولاد اقلید پارس نیز در جلسه‌ای که در ادامه این بازدید برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از پیشرفت‌های پروژه، به بررسی موانع و مشکلات واحد احیا مستقیم فولاد اقلید پرداخت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.