تهران، اتوبان مدرس، بلوار نلسون ماندلا، خیابان کاج‌آبادی، پلاک 20
22045074 - 021​

تقدیر از مدیرعامل فولاد اقلید در اجلاس سراسری تجلیل از رهبران اقتصادی ایران

تقدیر از مدیرعامل فولاد اقلید در اجلاس سراسری تجلیل از رهبران اقتصادی ایران

مهندس رضا شریفی مدیرعامل شرکت فولاد اقلید پارس، چهارشنبه‌شب در اجلاس سراسری تجلیل از رهبران اقتصادی ایران که در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، به‌عنوان یکی از رهبران اقتصادی کشورمان موردتقدیر و تجلیل قرار گرفت.

 

شرکت فولاد اقلید پارس که در بهمن‌ماه ۱۴۰۰ با سهام‌داری ۵۱ درصدی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، ۳۰ درصدی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و ۱۹ درصدی شرکت بین‌ا‌لمللی مهندسی ایران (IRITEC) تأسیس‌شده است، باوجود مشکلات و موانع بسیار، پیشرفت‌های چشمگیری داشته و بر این اساس در سال ۱۴۰۲ جزو واحد‌های پیشرو در تحقق شعار سال قرار گرفت.

 

به گزارش رسانه ها، مهندس رضا شریفی به‌عنوان یکی از مدیران جوان و جهادی حوزه صنعت و معدن از ابتدای تأسیس شرکت فولاد اقلید به‌عنوان مدیرعامل این شرکت مأموریت یافت تا یکی از ۴۸ پروژه بزرگ صنعتی کشور در دولت سیزدهم را رهبری کند.

 

 

در اجلاس سراسری تجلیل از رهبران اقتصادی ایران با رویکرد تجلیل از واحد‌های پیشرو در تحقق شعار سال که روز چهارشنبه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، از مدیران عامل تعدادی از شرکت‌های برتر کشور در این حوزه تقدیر شد.

 

بر اساس این گزارش، مدیرعامل فولاد اقلید ازآنجاکه اجرای این پروژه بزرگ صنعتی در گروه پیشرانان پیشرفت ایران، باید موجب افزایش اشتغال و توزیع ثروت می‌شد، با اجرای سیاست‌های علمی، به‌روز و بین‌المللی و همچنین انتخاب و انتصاب مدیران ماهر، خوش‌سابقه و تحصیل‌کرده، سرعت پیشرفت و ترقی این مجموعه را افزایش داد تا خیلی زود در بین واحد‌های پیشرو در اشتغال‌زایی، ثروت آفرینی و تولید قرار گیرد.

 

 

رکورد اخذ گواهی‌نامه‌های ایزو 9001، ایزو 14001، ایزو 45001 و گواهی IMS از سازمان بین‌المللی استاندارد، رکورد زنی در نصب سازه ریفرمر در کشور و همچنین استفاده از پساب شهری به‌جای آب‌های زیرزمینی، ازجمله موفقیت‌های پروژه واحد احیا مستقیم فولاد اقلید است که با تدبیر و مدیریت شریفی مدیرعامل و تلاش مدیران و همت کارشناسان این شرکت حاصل گردیده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.