تهران، اتوبان مدرس، بلوار نلسون ماندلا، خیابان کاج‌آبادی، پلاک 20
22045074 - 021​

ارزش سهام شرکت فولاد اقلید 4 برابر شد

ارزش سهام شرکت فولاد اقلید 4 برابر شد

ارزش هر سهم از شرکت فولاد اقلید پارس، طبق گزارش کارشناسان رسمی دادگستری تا 30 دی‌ماه 1402 نسبت به زمان تأسیس این شرکت بیش از چهار برابر افزایش پیداکرده است. این اتفاق به دنبال اخذ تمامی مجوزهای لازم و پیشرفت‌های قابل‌توجهی بوده که در پروژه آهن اسفنجی رخ‌داده است.

 

به گزارش روابط عمومی این شرکت، فولاد اقلید پارس بهمن‌ماه 1400 با سرمایه اولیه 500 میلیارد ریال با سهامداری 51 درصدی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، 30 درصدی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و 19 درصدی شرکت بین‌المللی مهندسی ایران (ایریتک) ثبت شد.

 

اخذ تمامی مجوزهای لازم ازجمله محیط‌زیست و همچنین پیشرفت‌های قابل‌توجهی که در این مدت در پروژه آهن اسفنجی این شرکت رخ داد، به افزایش ارزش سهام این شرکت منجر شد.

 

بر اساس گزارش کارشناسان رسمی دادگستری تا تاریخ 30 دی‌ماه 1402 ارزش هر سهم از شرکت فولاد اقلید، به بیش از 4 برابر افزایش‌یافته است.

 

مهندس رضا شریفی مدیرعامل این شرکت با تمرکز بر روی پیوند صنعت و دانشگاه، به‌کارگیری علم روز دنیا که منجر به همکاری با دو دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر شده، همچنین ممیزی داخلی ایزو در این شرکت که بعد از اخذ گواهی‌نامه‌های بین‌المللی ایزو 9001، 14001، 45001 و IMS موردتوجه قرار گرفت، باوجود تمام موانع و مشکلاتی که تحریم‌ها، مشکلات اقتصادی و عدم هماهنگی‌هایی که در همکاری با پیمانکاران کل و جز وجود داشته و دارد، نقش مؤثری در پیشبرد پروژه و این افزایش ارزش سهام داشته است.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.